Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

WYJAZD NA MECZ

liberaaaa
Dodano: 01.07.2016, 15:18
Cześć! za tydzień kończe 17 lat i mam plan aby pojechać niebawem na jakiś mecz Manchesteru, nie wiem co i jak. Generalnie najbardziej zainteresowany jestem meczami z Bornemouth lub Evertonem bo wiem że na mecze z lepszymi drużynami bilety ciężko dostać a jak już to bardzo drogo, mógłby mi ktoś opisać krok po kroku co i jak? czy aby kupić bilet musze mieć jakiąś karte kibica? w takim razie jak ją nabyć? WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC bo może dzięki wam spełnie swoje wielkie marzenie POZDRAWIAM
Sideswipe

Dodano: 01.07.2016, 15:24
devilpage.pl/index/dzialy/260/poradnik-wyjazd-na-mecz-manchesteru-united/
TheRipper

Dodano: 01.07.2016, 16:28
MUFC Poland organizuje ponoć jakieś wspólne wyjazdy na mecze. Mają chyba grupę czy konto na fb gdzie możesz się z nimi skontaktować. Niestety nic więcej mi o tym nie wiadomo, bo nigdy nie miałem okazji być na Old Trafford, ale może ktoś bardziej doświadczony w tej kwestii się wypowie.
sagnol32

Dodano: 03.07.2016, 20:40
Post zedytowany dnia 03.07.2016 20:41 przez sagnol32

e pier* te mufc poland , jak znasz z kilka słów po angielsku to kupi bilet samemu i wyjdzie cię to taniej.
Po 1 kup Membership , możesz to zrobić online koszt jako że masz 17 lat to 27 funtów , ale na bilecie ( około 45-60 ale jako żę masz 17 lat to ceny chyba od 30 paru się zaczynają) zaoszczędzasz 5f , i 10% w megastore , plus jakieś zniżki w muzeum i stadium tour ( o ile pamiętam 50%) , w zestawie dostaniesz karte, imienny certyfikat, pudełko z jakimś breloczkiem, długopisem i książeczką. Masz pierwszeństwo w kupowaniu biletów. Możesz zamówić online do Polski z oficjalnej strony United.
Po 2 bilety na Chelsea czy Cardiff kosztują tyle samo tylko na spotkania z topowymi klubami musisz aplikować, nie da się ich ot tak kupić.

Bilety dostaniesz tutaj : manutd.com/tickets. Kupić możesz online lub przez telefon podając numer swojego membershipa. Bilet będziesz miał wbity na swojej karcie którą wkładasz na stadionie do czytnika w bramce i tyle.

W razie jakby miał wątpliowści to siędzę w Manchesterze i okolicach 4 lata , od 3 śmigam na mecze także jak masz pytania to wal , będę miał czas to odpiszę .
Dewidh
Dodano: 21.07.2016, 18:32
Hej,

Napisałeś, że śmigasz na mecze. Ja właśnie kupiłem loty do Manchesteru, możesz mi powiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo dostania biletów na topowy mecz? Zależy mi na meczu z Liverpoolem. A ta forma aplikacji sprawia, że się obawiam, że zwyczajnie nie wejdę na stadion.
dajo87
Dodano: 21.07.2016, 22:55
sagnol32 a czy możesz polecić jakiś fajny i tani nocleg?
sagnol32

Dodano: 22.07.2016, 21:59
Dewidh musisz aplikować jak wszyscy innej opcji nie ma chyba że kupisz pod stadionem, albo wybierzesz mniej prestiżowego rywala
Dajo87 wybierz old trafford lodge jest to hotel na stadionie emirates old trafford do krykieta, 5 minut z buta od old trafford i do centrum niedaleko. Hotel nie drogi jakoś 2 lata temu płaciłem za nocleg 40 f razem ze śniadaniem, ale jak zabukujesz wcześniej powinno być taniej bo sam kupiłem nocleg bez wcześniejszej rezerwacji.
Dewidh
Dodano: 23.07.2016, 10:39
Bilety lotnicze już kupione na 13 stycznia, więc ciężko o innego rywala, bo 15 wracam. Wyrabiam membershipa, liczę, że się uda
sagnol32

Dodano: 23.07.2016, 21:30
Powodzenia
pajda
Dodano: 04.10.2016, 23:01
Hey

kupiłem membera ale nie moge kupić biletu na mecz dlaczego? a lot już zarezerwowany

wyskakuje:
Important notice
Unfortunately, one or more items in your basket is assigned to a newly registered client, which is not allowed.
Dewidh
Dodano: 08.12.2016, 13:18
Trochę odkopię wątek, bo temat ten sam, a więc wyjazd na mecz.
Mam kilka pytań do osób, które regularnie chodzą na mecz i dla tych, którzy już byli. Kupiłem bilety lotnicze, następnie membershipa, po dostarczeniu go przez pocztę, aplikowałem aby dostać bilety na mecz United-Liverpool. Jak długo mam czekać na odpowiedź? Termin meczu coraz bliżej, a nie dostałem żadnej wiadomości, niestety nie mogę też znaleźć żadnej takiej in formacji na stronie. Prosiłbym o szybką odpowiedź
patryk21
Dodano: 24.12.2016, 20:33
powodzenia żeby tobie się to udało

Dodano: 26.12.2016, 17:05
Cześć

Kupiłem membershipa, ale okazało się, że tylko moge kupić bilety na mecz FA CUP. Czy ktoś wie jaki trzeba wykupić membership na mecz Ligi Europy? I czy da się anulować membership?
bartek001
Dodano: 27.12.2016, 13:14
Hej

Nawiązując trochę do tego, co napisał Dewidh, ile zwykle czeka się na odpowiedź, czy załapaliśmy się na bilety na mecz?
Czy jak kupię teraz membership to uda mi się jeszcze dostać jakieś bilety w tym sezonie? Bo nie chce wydać niepotrzebnie hajsu, jak się okaże że wszystko już wykupione.
Z góry dziękuję za odpowiedź
konrado1991
Dodano: 27.12.2016, 14:30
Bartek,

Ja zakupiłem membera w listopadzie, na początku grudnia dostałem na mailu propozycję kupienia biletów. Zakupiłem 2 i lecimy 9 na ELF CUP z Hull. Marzenie się spełni
bartek001
Dodano: 27.12.2016, 17:14
Dzięki za odp, zazdroszczę
A zamawiałeś bilety przez manutd.com czy gdzieś indziej?
konrado1991
Dodano: 28.12.2016, 09:36
zamawiałem z oficjalnej strony manutd.com
bartek001
Dodano: 28.12.2016, 11:08
Konrad, a orientujesz się czy te dwa membershipy (za 32 i 20 funtów) różnią się czymś poza tym, że ten droższy zawiera w sobie szalik? Przy tym droższym jest jakieś wyższe prawdopodobieństwo załapania się na bilet?
I jeszcze jedno, czy można aplikować na kilka meczów jednocześnie? bo chciałbym pojechać na mecz z Chelsea, a wiadomo, że dostać bilety na taki mecz to pewnie nierealne, więc od razu aplikowałbym też na inne w kwietniu
konrado1991
Dodano: 29.12.2016, 08:37
Hej, szczerze nie zagłębiałem się w to, czy jest różnica. Możesz aplikować na kilka meczów jednocześnie. Ja dostałem wiadomość, że na jednego membera mogę zakupić 4 bilety na Hull. Jest duże prawdopodobieństwo, że w tym sezonie możesz jeszcze dostać bilety
Dewidh
Dodano: 02.01.2017, 12:04
Ja niestety musiałem zrezygnować z meczu. Mecz z Liverpoolem został przesunięty przez spotkanie z Hull. Musiałbym wyjść po połowie meczu lub zmienić powrót lotu na następny dzień, dokupić jeden dzień noclegu, koszty ogromnie wzrastają i nie warto. Dodatkowo dostałem informacje, że moja aplikacja skończyła się porażką ponieważ o bilety aplikowało prawie 100 tys fanów. Gdybym miał pewne bilety to pokombinowałbym, jednak nie warto.

Posiadam membershipa więc będę polował na inny mecz, który będzie pewniejszy. Tak by nie przepadł.

Jeżeli ktoś aplikuje, to życzę powodzenia!
kostek941

Dodano: 02.01.2017, 18:58
Cześć.
Mam pytanie dotyczące tematu. Pojawiło się trochę wolnych funduszy i wpadłem na pomysł by pojechać na mwcz United. Pytanie : czy jak zamówię i opłacę Membershipa teraz to mam jakieś szanse by kupić bilet na mecz z Bournemouth (3.03) lub West Bromwich Albion (1.04)?
Będę wdzięczny za odpowiedź

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » WYJAZD NA MECZ

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania