Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Koniec pięknej przygody.

pawelisto2
Dodano: 23.05.2016, 17:10
Ot tak, żeby rozluźnić całą bitwę kibiców podzielonych przez Van Gaal-a.

Michael Carrick zagrał prawdopodobnie swój ostatni mecz w barwach United w finale FA Cup. Wygrywając to trofeum zdobył wszystko co możliwe w piłce klubowej.

Nie ukrywam, że jestem wielkim fanem talentu Michael i zawsze uważam, że jest/był niedoceniany przez całą karierę w MU. On tylko rozbija ataki, inteligentnie się ustawia i robi wszystko, żeby obrońcy mieli jak najmniej roboty.Takich zawodników najmniej się dostrzega, bo na pierwszym miejscu są ci co robią coś spektakularnego i strzelają bramki.

Piękna kariera zwieńczona pięknym sukcesem. Tak jak to Neville powiedział "Jego gra na boisku jest jak pianino"
It’s relaxing. Listening to some good rock is good and you like that too but sometimes it’s nice to listen to a piano. Carrick’s a piano. There you go, there’s your line.”

Scholes po dzień dzisiejszy uważa, że jest on jednym z ważniejszych zawodników na boisku w ekipie MU.

Jestem niesamowicie szczęśliwy, że dane mi było śledzić całą jego karierę piłkarską podobnie jak Scholes'a, którzy nigdy nie pchali się do wywiadów na siłę, zawsze byli skromni i zawsze byli gotowi do gry dla Manchesteru.
Ta dwójka to według mnie najwspanialszy duet w ostatniej dekadzie MU, obydwoje ze spokojnym stylem życia jak i gry, obydwoje cholernie inteligentni na boisku, lecz tego ciągnęło do przodu, a ten drugi dbał o wszystko z tyłu, aby ten pierwszy mógł robić to co robił.

Dziękuję Legendo, Panie Michaelu Carricku, że zarówno ja jak i moje pierwszego dziecko mogliśmy uchwycić sobie Ciebie za idola obecnego MU.

Teraz pytanie do Was...skoro Carrick jest pianinem według Nevilla to jakim instrumentem muzycznym są obecni zawodnicy MU, bądź byli zawodnicy?

Pozdrawiam.
TheRipper

Dodano: 23.05.2016, 17:15
Szkoda Carricka, ale cóż, zawsze nadchodzi ten moment aby się pożegnać Legendą United nie był, ale szanuję go za jego zasługi dla United. Myślę że wybrał do tego odpowiedni moment. Jeden z ostatnich ze starych gwardii. Dziękuję Carrickowi za wszystko co zrobił dla United.
kawa213

Dodano: 23.05.2016, 17:25
To aż wzruszające żegnać naszego Micheala..... Kurde naprawdę to był świetny zawodnik w pomocy. Jego spokój i doświadczenie naprawdę pomagało. A teraz ma odejść? No jak tak to niech MU zrobi mu jakieś pożegnanie w pełnej chwale Manchesteru
InSaneR

Dodano: 23.05.2016, 17:51
Carrick to nie legenda? 500 meczy, wielkie sukcesy i nie legenda? o.O Gdyby nie on w 2013 nie zdobyliśmy mistrzostwa. Dla mnie Michael to legenda!
UNITED7Team
Dodano: 23.05.2016, 18:02
Carrick to bezsprzecznie legenda United.
Olo

Dodano: 23.05.2016, 18:13
Rooney jest bez dwóch zdań basem. Jest tłusty, czasem przyciężki i ostatnio nie wybija się przed szereg, ale gdy go braknie to nagle nic nie jest tak jak powinno.

De Gea jest z kolei perkusją - to znaczy nadaje rytm i zapewnia spokój na tyłach.

Zaś Martial kojarzy mi się ze skrzypcami - jest zdecydowanie pierwszoplanową postacią, szybki i agresywny, ale przez to każdy fałsz słychać podwójnie mocno.

Depay - cymbałki.
Granat
Dodano: 23.05.2016, 19:06
Post zedytowany dnia 23.05.2016 19:08 przez Granat

@Olo - A co wnosi to do tematu?

Carrick był bardzo dobrym piłkarzem, ale nie wybitnym. Dobrze rozbijał ataki,gość od czarnej roboty, niezłe podanie i dobra technika. Z pewnością warto było wtedy za niego zapłacić te pieniądze. Może nie wybitnym dlatego, że defensywny pomocnik nigdy nie będzie w pełni doceniony? Ciężko powiedzieć.

Według mnie w tej chwili jego odejśćie nie będzie wielką stratą, bo ma już 35 lat i swój szczyt formy osiągnął dawno. Nie dawał już drużynie tego, co kiedyś, dlatego na pewno United nie odczuje jego utraty i go zastąpi kimś młodszym.
No i mam nadzieje, że to nie będzie Rooney, który ostatnimi czasy z napastnika stał się zapchajdziurą.

Co do piłkarzy wybitnych - Możemy ich nie mieć przez lata. Może Martial kiedyś. Wybitny był Ronaldo, po jego odejściu United straciło trochę na wartości.

//: Rooney basem? Ok, a wiesz dlaczego? Bo nie mamy u nas dobrych rozgrywających. Rooney po prostu korzysta ze swojej nieprzeciętnej techniki. Wystarczy wyłożyć z 30 milionów euro i masz na tę pozycję kogoś zdecydowanie lepszego, kto gra na tej pozycji od początku kariery. Szybszy,młodszy i bardziej dynamiczny.
Olo

Dodano: 23.05.2016, 19:15
Granat napisał: @Olo - A co wnosi to do tematu?

pawelisto2 napisał: Teraz pytanie do Was...skoro Carrick jest pianinem według Nevilla to jakim instrumentem muzycznym są obecni zawodnicy MU, bądź byli zawodnicy?

No właściwie jest kontynuacją dyskusji, którą zaczął pawelisto - jak najbardziej na temat
Granat
Dodano: 23.05.2016, 19:24
Wybacz, nie zauważyłem. Depaya cymbałkami bym nie nazwał, bo grał bardzo mało. Pasowałoby do innych, którzy grali regularnie, a pokazywali niewiele.
Fenek

Dodano: 23.05.2016, 20:00
Jeśli to prawda, że Mou przyjdzie do MU to wcale nie byłbym taki pewien tego, że Carrick odejdzie z klubu.
vanderToki

Dodano: 23.05.2016, 20:26
pawelisto2 napisał: Teraz pytanie do Was...skoro Carrick jest pianinem według Nevilla to jakim instrumentem muzycznym są obecni zawodnicy MU, bądź byli zawodnicy?
Lingard & Herrera: fujary, względnie trąby.
Granat
Dodano: 23.05.2016, 20:38
van Gaal był dyrygentem
vanderToki

Dodano: 23.05.2016, 20:48
A Ed komponował? ; )
TheOne

Dodano: 24.05.2016, 07:51
Carrick ostatni sezon czy dwa juz raczej spuscil z tonu ale fakt- przed kilkoma laty jego gra bylo piekna dla oka - spokoj, inteligencja, precyzja, wspolpraca. Idealny srodkowy pomocnik.
pawelisto2
Dodano: 25.05.2016, 10:40
No tylko ten spuścił z tonu w zeszłym sezonie był trzeci, czy drugi w głosowaniu kibiców na najlepszego zawodnika MU.

Lata lecą i to widać na jego przykładzie, kiedyś mimo wszystko częściej znajdował się pod polem karnym przeciwnika.

Zgadzam się - idealny środkowy pomocnik. Jak do nas przychodził wydawał się pomyłką, bo początki miał ciężkie, ale to co zrobił w meczu z Romą pozostanie na zawsze u mnie w sercu. Potem było już tylko lepiej, a sezon 2012/2013 to chyba kunszt każdego defensywnego środkowego pomocnika.
Gdyby nie te śmieszne ustawianki w UEAFA to bez wątpienia za ten rok powinien znaleźć się w drużynie roku. Przynajmniej PFA go doceniła i umieściła go wtedy w swojej "11" roku.
FergusonGuy

Dodano: 25.05.2016, 12:28
Pamiętam jego bramkę przeciwko Romie *---*.No ale niestety teraz to nadaje się tylko do spadkowicza jakiegoś.#Legend
GGMUU18

Dodano: 27.05.2016, 10:34
Moim zdaniem jeszcze by się przydał. Na słabsze zespoły byłby w sam raz. Fajnie by było gdyby po zakończeniu kariery został u nas i pełnił jakąś funkcję w akademii. Mógłby wiele nauczyć młodych chłopaków grających w środku pola. No ale zobaczymy decyzja będzie należała do niego.
TheOne

Dodano: 27.05.2016, 15:27
Zobaczymy czy Mou bedzie go potrzebowal. Kwestia ilu srodkowych pomocnikow przewiduje. Byc moze pozbedzie sie kogos.
pawelisto2
Dodano: 09.06.2016, 16:57
No czyli co...
jednak za wcześnie napisałem ten post i Michael zostaje dalej w naszym klubie

11 sezon dla Carricka rozpoczął się, czyli oznacza to, że na 99,9% zagra 500 meczów w angielskiej piłce

Powodzenia

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Koniec pięknej przygody.

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania