Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty

cieciur
Dodano: 22.03.2016, 16:52
Niestety widać osoba z mojego przedziału wiekowego której nie da się nic powiedzieć
plmokn
Dodano: 22.03.2016, 17:01
no i co w tym złego żebyśmy się zabawili nie chciałaś bo co ? raz się żyje dziewczyno, korzystaj z życia

mówisz ze mnie nie obrażasz po czym piszesz że miałem trudne dzieciństwo, strasznie tępa jesteś, jakbyś nie wiedziała to to właśnie jest obraza
Sideswipe

Dodano: 22.03.2016, 17:19
Post zedytowany dnia 22.03.2016 17:21 przez Sideswipe

plmokn napisał: czemu paulina na początku normalnie mi odpisywała a potem jak grzecznie zapytałem czy jest chętna na spotkanie a potem cos wiecej to mnie olała i sama mnie obraziła chyba z tego co pamietam, wychodzi nato ze sama mnie nie szanuje więc ja tez ją juz nie szanuje, wkurzaja mnie takie laski, co najpierw nadzieje robią a potem cie olewają

Paulina napisał: Wcale Cie nie obraziłam nigdzie to po pierwsze a po drugie to Ty nie zapytałeś mnie grzecznie czy chce się z Tobą umówić tylko mi rozkazałeś bym Ci podała adres żebyśmy się zabawili

plmokn napisał: no i co w tym złego żebyśmy się zabawili nie chciałaś bo co ? raz się żyje dziewczyno, korzystaj z życia

Hahahaha. Nie no brawo plkmon, kogo Ty chcesz oszukać matole? Tak MATOLE, inaczej się Ciebie nazwać nie da.
Przeczytaj te swoje wypociny jeszcze raz i powiedz raz jeszcze, że to my jesteśmy chorzy, nie mamy pojęcia o życiu a Ty jesteś kozłem ofiarnym, że wiek nie ma nic do gadania - to mogłaby być prawda, ale Tobie... 20 ludzi powie, że robisz źle a Ty dalej ośle będziesz upierał się przy swoim.
Tak jak cieciur mówi, który z resztą jest w podobnym wieku a wygląda na dużo bardziej ogarniętego.
I jeszcze te perełki:

plmokn napisał: i wogule

plmokn napisał: w ogule

To zdecyduj się w końcu może?

Jesteś głupim napalonym nastolatkiem. To wszystko.
To o obrażaniu tylko to potwierdza tępaku, ona pisała to o tej sytuacji a Ty odnosisz się do czasu przeszłego i wmawiasz głupoty bo Ci się argumenty kończą.
Z resztą widzę, że Paulina sobie z kimś takim poradzi bez problemu, nikt nie musi jej bronić.
Do widzenia.
bulwerss
Dodano: 22.03.2016, 18:11
Post zedytowany dnia 22.03.2016 18:12 przez bulwerss

Nie no chlopaki z wami to juz nie wiadomo czy to troll czy wy tak na serio Myslalem ze rocznik 2000 przy rejestracji jest przypadkowy no ale widze ze nie. Przynajmniej sie posmiac idzie dzieki takim osobom jak plmokn

Fetraini
Co do vG, mi sie wydaje ze juz nastepny sezon moze duzo lepszy a jak Holender odejdzie to tak jak pisales, nastepca bedzie "zbierac plony jego pracy"
plmokn
Dodano: 22.03.2016, 18:40
Post zedytowany dnia 22.03.2016 18:42 przez plmokn

bulwerss posmiac to sie mozna z takich osob jak sideswipe, bo on widze ze nie rozumie co to znaczy zeby sie do rozmowy innych nie wpierdzielać, dalej bedzie swoje pieprzył, ty jestes jakims chłopakiem pauliny czy co ze tak jedziesz po mnie i piszesz w tym temacie, jak tak to sorry smieciu ze ci chcialem dziewczyne puknąć hah

w sumie to to by sie nawet zgadzało, obaj jestescie walnięci
Xtreme

Dodano: 22.03.2016, 19:02
nie chciała się z Tobą zabawić ...
Chyba pomyliłeś forum frajerze, co Ty myślisz że ona jakaś pierwsza lepsza jest
Skończ ją obrażać bo mnie wkurwiasz, admini tej strony widzę śpią, ja bym ci dawno bana dał

a tak w ogóle to ja ją trochę czasu znam i już widzę jak taka piękna dziewczyna jak Paula się z takim czymś jak Ty umawia hahah, nie masz pojęcia ani o życiu ani o wyrywaniu dziewczyn, joł
plmokn
Dodano: 22.03.2016, 19:37
Post zedytowany dnia 22.03.2016 19:39 przez plmokn

to ty nie masz pojecia o dziewczynach, co z tego że jest piękna jak w mózgu ma pusto dlatego mam ją już gdzieś, zrywam z nią znajomość paulina nie wiesz co tracisz, żałuj
a ban to sie tobie xtreme nalezy za grożenie mi
w124amg

Dodano: 22.03.2016, 22:43
do czego to doszło, żeby w temacie człowieka niezrównoważonego umysłowo powstawały jeszcze jakieś gimnazjalne afery. a pacjentka zamiast uroczyście powiedzieć klientowi żeby się pierdolił to jeszcze się tłumaczy
Diablica91

Dodano: 22.03.2016, 23:08
Odsyłam Was do mojego nowego tematu "(Nie) Poważnie?!". Idźcie w cholerę, proszę.
NemoQeco888
Dodano: 23.03.2016, 00:02
O kurcze. XDD
Mam tyle samo lat co nasz Casanova i nie znam kompletnie nikogo kto dalej się tak zachowuje. Ale tak w ogóle to Sideswipe tyle razy pisałeś (nie tylko tutaj) "koniec dyskusji, nie będę z Tobą pisał, bo coś tam.." i ani razu nie zakończyłeś tej dyskusji. Udziela się na forum RonaldoNaniBack to piszesz, żeby go olać. Dwa razy tak napisałeś, a nie czytam wszystkiego. To jak piszesz, żeby go olać to go kurde olej. Ciągłe pisanie, żeby go olać to nie jest olewanie.
Faktycznie, po co Ty się wtryniasz w ich rozmowy? Jest jaki jest i raczej nie zmieni tego jakiś życiowy guru z forum. Wystarczy, że Paulina oleje te wiadomości. Nie ma przymusu odpisywania na próby podboju ze strony jakiegoś gimba.
Wszyscy narzekacie na te głupie posty, ale czym byłoby to forum, gdyby ich nie było? Ilość głupot na forum musi być zachowana, tak samo zresztą jak ilośc drużyn z Londynu w BPL.
Fetraini na propsie

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty

Forum » Archiwum » FA Cup 15/16 ustawiony pod Arsenal?!

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania