Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty

plmokn
Dodano: 21.03.2016, 19:58
ahahahahah no już się boje xddddddd mogę pisać co chce do niej więc zamknij się
Jak ją znasz to dawaj jej fotkę
jassaj

Dodano: 21.03.2016, 20:02
Rocznik 2000- burza hormonów i gimnazjalne odzywki,pierwsze fantazje i setki filmów dla dorosłych w historii przeglądarki, typ "macho" co wie czego chce od dziewczyny. Nie wiem kolego czy trollujesz czy taki masz charakter ale jedno warto wiedzieć- kobiety wypada szanować, takie teksty zachować dla siebie (no chyba że znasz ją bardzo długo i wie że to tylko żarty i nie ma nic przeciwko ) bo tylko sie błaznisz, zresztą za pare lat zobaczysz że jak będziesz chciał poznać normalną dziewczyne a nie Karyne to takie teksty nie przejdą
Xtreme

Dodano: 21.03.2016, 20:07
daj swój adres to tą fotkę nawet ci osobiście przyniosę, bo wtedy przy okazji będę mógł Cie frajerze nauczyć kultury do dziewczyny

Gdybyś normalnie pisał i poprosił to pewnie by ci dała zdjęcie, a że jesteś zjebany to Cie olewa, i tak w ogóle to nara głąbie, nie mam zamiaru pisać z trollem
plmokn
Dodano: 21.03.2016, 20:42
jassaj kolejny który sie dopieprza, prosił cie ktoś o zdanie, no chyba nie
i co że rocznik 2000 ? to jakiś gorszy czy co
wypada czy nie wypada, odezwał się kolejny expert do kobiet moge se mowic do dziewczyny co chce a że ona się obraża to świadczy że nie traktuje życia zabawnie tylko się spina o wszystko
xtreme olewa mnie bo nie wie co traci, ja bym ją zaspokoił
w124amg

Dodano: 21.03.2016, 20:47
symulacje xD, dzwonić już po pomoc medyczną, czy jeszcze poczekać?
na pewno siedzisz w domu jak chwast a rodzice na ciebie robią, to sie widocznie bierze z nadmiaru czasu i braku znajomości bo jak inaczej to wytłumaczyć.
rodzice sie kiedyś zdenerwują i internet odłączą, więc nie bądź później zdziwiony
Paulina
Dodano: 21.03.2016, 21:00
Xtreme daj spokój, niech się chłopak wyszaleje i sobie popiszę co tam chce, na mnie i tak to wrażenia nie robi
jassaj

Dodano: 21.03.2016, 21:01
dobra dobra mógłbym zmarnować pare minut i spróbować opowiedzieć ci coś o tym że ludzi należy szanować itd bla bla bla ale wiem że i tak masz to gdzieś więc szkoda mojej klawiatury, życze ci jedynie żeby ciebie ktos kiedyś traktował jak zabawke bo przecież zycie to zabawa
Peace joł, odmeldowuje sie
plmokn
Dodano: 21.03.2016, 21:12
Post zedytowany dnia 21.03.2016 21:20 przez plmokn

jassaj dobra to czemu paulina na początku normalnie mi odpisywała a potem jak grzecznie zapytałem czy jest chętna na spotkanie a potem cos wiecej to mnie olała i sama mnie obraziła chyba z tego co pamietam, wychodzi nato ze sama mnie nie szanuje więc ja tez ją juz nie szanuje, wkurzaja mnie takie laski, co najpierw nadzieje robią a potem cie olewają
Paulina żal mi cie, ale w sumie czego sie spodziewać po tobie, 18 lat masz to pewnie jeszcze dziewicą jesteś, boisz sie ze cie zgwałce
Sideswipe

Dodano: 22.03.2016, 10:35
Post zedytowany dnia 22.03.2016 10:38 przez Sideswipe

Nie wiem jak mogłeś czegoś takiego oczekiwać w ogóle, myślisz, że każda dziewczyna marzy o o spotkaniu z Tobą? Mylisz się frajerze. Mi nawet nie jest Ciebie żal, ale mam nadzieję, że za 5 lat gdybyś jakoś tu jeszcze był i to przeczytasz sam będziesz się śmiał z własnej głupoty.
Masz farta naprawdę, że to internet, inaczej by to się skończyło. Dorośnij gimbusie.
Z resztą czego oczekiwać po jakimś 16 latku, nie masz pojęcia o życiu, uświadom to sobie, to jest fakt a nie moja opinia. Zycie to nie jest zabawa.
TheOne

Dodano: 22.03.2016, 10:41
http://www.quickmeme.com/img/01/01dc6337573e5b0c902805f31b0b2195924465806fd7f84f005c71aaa6ab0a87.jpg
mycka86
Dodano: 22.03.2016, 11:34
#TheOne +1000

Czy jest ktoś kto mógłby usunąć cały ten wątek ?
Sideswipe

Dodano: 22.03.2016, 11:56
Pisałem do admina w tej sprawie i nic...
Domelo

Dodano: 22.03.2016, 13:26
Ten cały Fetraini to chyba syn Van Gaala i kuzyn Fellainiego.
plmokn
Dodano: 22.03.2016, 14:30
Post zedytowany dnia 22.03.2016 14:33 przez plmokn

sideswipe czy jak ci tam, kurde kolejny który sie do tematu przyczepia, wez spadaj pacanie, ja rozmawiam z pauliną nie z tobą wiec przytkaj sie
to ze ktos ma 16 nie znaczy ze zycia nie zna mnie dziewczyny lubią w przeciwienstwie do was, napisałem do tej całej pauliny bo chcialem poznac jakąs dziewczyne kibicujaca united tak jak ja ale widze ze to jakas małolata nie znająca sie na żartach niech spada mam ją gdzies
i sam dorośnij i nie obrazaj mnie od frajerow bo bana dostaniesz
" masz szczescie ze to internet, inaczej by sie to skonczyło" ahahahha grozisz mi co paulina by do mnie przyszła i by mnie dziewczyna pobiła ? DDD dobry jestes ziomuś
fetraini

Dodano: 22.03.2016, 15:30
Mycka86, sidewsipe A co wam ten temat przeszkadza? Możecie siebie usunąć z tego teamatu jak wam nie pasuje i wystarczy

Fajnie, że powyżej udzieliliście koledze lekcji obchodzenia się z dziewczynami, ale chciałbym już wrócić do istoty tego wątku a mianowicie do nieciekawej przyszłości Arsenalu.
Domelo

Dodano: 22.03.2016, 15:40
Panie fetraini martwmy się o swoją przyszłość, co nas Arsenal obchodzi
fetraini

Dodano: 22.03.2016, 15:44
O naszą przyszłośc martwić się nie trzeba Od sezonu 17/18 będziemy niszczyć wszystko co biega i kopie w Anglii i całej Europie.
Sideswipe

Dodano: 22.03.2016, 15:44
Post zedytowany dnia 22.03.2016 15:48 przez Sideswipe

jaki Ty jesteś tępy to ja nie mam pytań Serio nadal myślisz, że z nią rozmawiasz? Geniusz. Z resztą wmawiaj sobie tak dalej, żadna ci nie odmówi... zobaczymy jak na tym wyjdziesz frajerze. A wiesz gdzie ja mam te bany? Grozisz mi? Hahahaha. Nie ma sensu dyskutować z Tobą, Twój intelekt jest to fenomen, to nawet nie jest dno, jest na takim poziomie, że nawet nie ma się od czego odbić. Niepotrzebnie w ogóle zaczynałem tą dyskusję... Powodzenia z dziewczynami panie wielki macho...
A co do tematu - przeszkadza mi, bo mimo że czasem, podkreślam czasem! może to być zabawne lub intrygujące to tak naprawdę nic nie wnosi na to forum, wiele ciekawych wątków ginie w morzu takich właśnie niepotrzebnych, umieszczonych w złym dziale, (np. "Szczęśliwość") tematów.
I nie jesteś jedyny.. np. temat Kiessling.
plmokn
Dodano: 22.03.2016, 15:58
Post zedytowany dnia 22.03.2016 16:01 przez plmokn

hahaa no wlasnie to ty jestes intelektualnie jakis inny, wpieprzasz sie do tematu, pierniczysz jakies głupoty jaki to expert od dziewczyn z ciebie i wogule....... ja pierd... na tej stronie to sami idioci są widze, nadajesz sie do kabaretu z ta pauliną, jestescie siebie warci, jedna obrażalska, drugi niespełna rozumu jakis dzieciak ktory sie z choinki urwał, kim ty w ogule jestes ze bedziesz mnie pouczał, idz sie ożeń z paulina jak tak jej bronisz

a ty fetraini to wez sie cegłą w banke pierdzielnij bo udajesz jakiegos pajaca co przyszlosc przewiduje a to wcale smieszne nie jest, nie, nie jestes zabawny !
Paulina
Dodano: 22.03.2016, 16:48
Jakie nadzieje Ci dawałam ? Co Ty w ogóle wypisujesz Skąd Ty to bierzesz to ja nie mam pojęcia, mam nadzieje że admini usuną ten temat wkrótce a Ciebie zbanują i nie będziesz mi już spamował na pw ( zresztą i tak tego nie czytam co Ty tam powypisywałeś ). Wcale Cie nie obraziłam nigdzie to po pierwsze a po drugie to Ty nie zapytałeś mnie grzecznie czy chce się z Tobą umówić tylko mi rozkazałeś bym Ci podała adres żebyśmy się zabawili, jesteś napalonym dzieciakiem i miałeś chyba trudne dzieciństwo, cześć

@Sideswipe a odpisałam mu, niech się cieszy chłopak i dalej myśli że jestem jego dziewczyną czy coś

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty

Forum » Archiwum » FA Cup 15/16 ustawiony pod Arsenal?!

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania