Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Dlaczego Manchester United? Wasze historie

Wojtek99
Dodano: 03.09.2012, 11:07
Temat zedytowany dnia 04.12.2012 06:12 przez Bovver

Chciałbym żebyście w tutaj umieszczali swoje historie związane z Manchesterem United. Od kiedy jesteście kibicami? Dlaczego Manchester United to wasz ukochany klub? Albo jaki moment w historii United sprawił, że zafascynował was ten klub.

EDIT: Zmieniłem nazwę tematu. Na przyszłość proszę bardziej precyzować tytuły. // Bart
Wojtek99
Dodano: 03.09.2012, 11:11
Ja osobiście kibicuje od roku 99, pamiętnego finału LM. No i jeszcze potrójna korona w tym roku. Od tego dnia jestem z United na dobre złe!
xxkalikxx

Dodano: 05.09.2012, 00:38
Moja historia jest niemalże identyczna jak kolegi. Co prawda wtedy jeszcze nie miałem okazji oglądać ligi angielskiej ale za to pamiętam mecz Ligi Mistrzów, który oglądałem wraz z moim tatą w tvp 1 bodajże No i od tamtej pory to się zaczęło. Duża zasługa jest jeszcze mojego wujka, który ''zaszczepił'' we mnie miłość do tego klubu gdy miałem zaledwie 8 lat
Pauleta77

Dodano: 05.09.2012, 22:22
Ha, podobny temat chciałem zakładać To się więc wpiszę tu:
Kibicuję nieprzerywanie od 2000 roku, nie ma to jednak zupełnie nic wspólnego z finałem '99, potrójną koroną czy jakimkolwiek meczem. Wtedy byłem 9-letnim gnojkiem, meczów nie oglądałem, wolałem wyjść sam pokopać. Może ma to związek z Fifą 2000, bo odkąd pamiętam wybierałem United (aczkolwiek nie mam bladego pojęcia dlaczego), osobiście ze mną sprawa jest niewyjaśniona, bo nie ma jednego konkretnego momentu, po prostu od początku było i nadal jest United - tak chyba miałem zapisane we krwi
Później przyszedł do zespołu Van Nistelrooy, do dzisiaj mój ulubiony piłkarz i wtedy już na serio zaczęło się kibicowanie. Pamiętam, że wtedy w jego urodziny wysłałem kartkę z życzeniami, za co dostałem zdjęcie z autografem... jarałem się wtedy jak mały dzieciak
DomiS98

Dodano: 06.09.2012, 06:04
Ja kibicuję Manchesterowi od kiedy pojawił się CR7. Gdy zobaczyłem jak on gra od razu mi się spodobało jak operuje piłką i z łatwością przedziera się pod pole karne.
Tym samym został on też moim ulubionym piłkarzem. I tak już zostało od tego momentu. Nawet jak CR odszedł do Realu nadal kibicuje Manchesterowi ale również Realowi
18Lukasz78

Dodano: 09.09.2012, 13:21
Post zedytowany dnia 09.09.2012 13:24 przez 18Lukasz78

czyli jesteś przykładem kibica,który kibicuje zawodnikowi,a nie drużynie
Ja zacząłem jarać się Manchesterem w sezonie 2004/2005 wówczas nie wyszli z grupy LM i może to mnie tak zainspirowało,że taka ekipa i nie uzyskała awansu
martin86

Dodano: 09.09.2012, 14:50
ja kibicuje Manchesterowi United od 1998 roku, oglądałem wtedy mecz jak grali w LM przeciwko Bayernowi M. Spodobał mi się ich styl pasią z jaką grali i to było to coś za co ich polubiłem
Bovver

Dodano: 11.09.2012, 08:57
To ja się troszkę rozpiszę

Jeszcze jak byłem młodym szczylem czyli miałem 10 lat przed MŚ w Korei i Japonii powstała kolekcjonerska seria z naszymi "Orłami Engela" wtedy to piłka nożna wzbudziła we mnie zainteresowanie. W TV przeważnie były transmitowane mecze Realu Madryt który mnie wtedy fascynował poprzez zbiór legend piłkarskich które ten klub reprezentowały. Tak wiec byłem "kibicem" Królewskich do czasu ich dwumeczu w LM z Manchesterem United w kwietniu 2003 roku. W pierwszym meczu Real wygrał 3-1 wtedy to mój ojciec powiedział iż w rewanżu na Old Trafford Real nie ma żadnych szans gdyż na ten stadion mówią "jaskinia lwa" pytając dlaczego tak ten stadion nazywają odpowiedział "Bo rzadko się udaje wygrać z Manchesterem na ich stadionie". Samo to na umysł 11 latka podziałało piorunująco "jaskinia lwa", "niepokonani" i inne zrobiły swoje i zaczęły mnie powoli przekształcać w kibica "Czerwonych Diabłów" Przed rewanżem 23 kwietnia 2003r ojciec kupił mi koszulkę Davida Beckhama. Oczywistym było komu w rewanżu będę kibicował Mimo wygranej 4-3 i 2 bramkach Beckhama United odpadło czego jako 11 latek jeszcze nie rozumiałem dlaczego wygrany odpada co to jest dwumecz i na czym piłkarski świat polega, ale postanowiłem zgłębiać ta wiezie ogólna jak i ta na temat United. Zaczęło się kupowanie gazet typu "Giga Sport" i "Bravo Sport" i tak to trwało czasem jakiś mecz w TV. Zawsze pierwszeństwo w gazecie i w tv dla mnie miał United. Od tego momentu czuje się kibicem United lecz prawdziwy boom nastąpił w 2007 r jak podłączono mi neta i tv satelitarną W 2008 r udało mi się być w Manchesterze mimo iż wtedy OT nie widziałem przywiozłem wielgachny plakat ManU, który zajął mi cała ścianę w pokoju i chyba wisi tam po dziś dzień o ile 8 letnia siostra nie zerwała go i nie ponaklejała tam plakatów księżniczek
grandes

Dodano: 12.09.2012, 12:55
Bovver napisał: Zaczęło się kupowanie gazet typu "Giga Sport" i "Bravo Sport

Hahaha skąd ja to znam W Bravo sport była kiedyś taka toplista piłkarzy, głosowało się smsami. Kiedyś wysłałem masę SMSów na RVN i awansował o kilka pozycji.
Bart

Dodano: 14.09.2012, 01:14
Nie ma co się śmiać, Giga Sport, Bravo Sport i Piłka Nożna były chyba jedynymi źródłami plakatów, które tak bardzo kochali nasi rodzice, gdy wieszało się je po ścianach i drzwiach
grandes

Dodano: 15.09.2012, 00:38
Bart napisał: Nie ma co się śmiać, Giga Sport, Bravo Sport i Piłka Nożna były chyba jedynymi źródłami plakatów, które tak bardzo kochali nasi rodzice, gdy wieszało się je po ścianach i drzwiach

Niedawno je zdzierałem ze ściany mojego dawnego pokoju który był teraz siłownią. Najbardziej żałuje przyklejonych do drzwi i ścian naklejek, trochę ciężko schodziło.
janisjunior
Dodano: 17.09.2012, 23:35
Widzę panowie, że ja jeszcze jestem na etapie plakatów. Cały pokój w plakatach piłkarskich, osobna ściana poświęcona United ( tak jakby ołtarzyk ) dokładnie mam ich 117 , ale niedługo mam remont pokoju i niestety nie zdołam uratować wszystkich plakatów.

Co do kibicowania:

Ja United interesuję się od 2008 roku , wtedy to wygrali LM, wcześniej wiedziałem , że istnieje Manchester United ale nie miałem pojęcia kim byli Busby, Cantona, Best nie byłem świadomy tragedii w Monachium. Kocham United przede wszystkim za ich bogatą historię , której według mnie nie posiada żaden inny klub. Oglądając film" United" zdałem sobie sprawę , że nawet po takiej tragedii ten klub dzięki wielu wspaniałym ludziom powstał na nogi i dalej sięgał po trofea i puchary. Po prostu KOCHAM UNITED ♥
PatrickDevil

Dodano: 02.10.2012, 18:20
Kibicem Manchesteru United jestem od roku 2007, kiedy to dostałem koszulkę Czerwonych Diabłów od ciotki. Jestem wiernym kibicem, staram się oglądać każdy nasz mecz. Zbieram wszystko co huczy w mediach o Manchesterze, posiadam również kolekcję koszulek oraz różnych gadżetów, których nazbierałem sporo po tylu sezonach. Jeszcze nigdy nie udało mi się zawitać na Old Trafford, jednak bardzo bym chciał jak każdy fan. Mam nadzieję, że w te wakacje uda mi się wpaść do UK. UNITED ♥
GGMU
Dodano: 29.10.2012, 22:20
Ja to kibicuje od 9 lat [ mam 16]. Dostałem oryginalną koszulkę Cristiano Ronaldo od cioci w prezencie. I wtedy się zaczęło. Może początkowo jeszcze nie kumałem o co chodzi w United, ale z czasem + pomoc kuzyna+ internet zrozumiałem że to najlepszy klub na świecie, najlepsze... wszystko. Kibicuje dzięki Cristiano Ronaldo i chwała mu za to. Oczywiście lubię Real [ ze względu na CR i Mourinho ] oglądam mecze Realu, lecz miłość to United, na zawsze.
Widera
Dodano: 22.11.2012, 21:59
ja MU kibicuje od sezonu 2005/2006 wtedy dopiero tak poważniej interesowałem sie tym sportem bo wczęsniej sam olałem pokopać połkę
Brat wtedykibicował CFC więc aby w domu była rywalizacja zaczołem kibicować MU ogladałem ich poprzednie mecze i zakochałem sie w ich stylu gry w piłkarzach takich jak schools giggs i kibicuję tak nieprzerwanie do dziś
dtomasik7
Dodano: 24.11.2012, 18:30
Już był kiedyś taki temat chyba Ja już nie pamiętam dokładnie kiedy zacząłem kibicować United. A zacząłem im kibicować bo grał tu mój ulub. piłkarz do dziś: David Beckham
radzioch

Dodano: 07.12.2012, 17:31
Przejście RvN w 2001 Zaszczepiło to we mnie na maksa choc mialem dopiero 11 lat + wujek kibic United mieszkajacy w Londynie ktory rok wczesniej przywiozł mi ich szalik
gzzz
Dodano: 13.12.2012, 20:37
tak jak w większości przypadków,od 99 roku,poza tym zamiast gerberami to mnie meczami karmili... niewiele kumałam,ale się tak zakochałam,że sama zaczęłam kopać piłkę
aris019

Dodano: 14.12.2012, 21:00
W moim przypadku nie bede opieral sie na konkretach,ponieważ zbyt wielu ich nie pamietam.
A wiec tak: mam 21lat a zacząłęm kibicować MU 15 lat temu czyli w wieku 6 lat oczywiscie jesli można nazwać to kibicowaniem.Pamiętam chodziłem do przedszkola,siedziałem z kolega na dworze w rogu ogrodzenia i rozmawialismy o klubach pamietam tylko 3 Zieloną koniczynke czyli Panathinaikos Ateny,Juventus Turyn i Herb Manchesteru United.Od tego sie zaczęło ,ze spodobał mi sie wlaśnie ten herb,diabeł dwie pilki i statek Bylem mlody,nie ogladalem meczy MU,herb zobaczylem gdzies w tv ,pozniej kupowałem gazety od podstawówki,Giga i Bravo sport nie pamietam potrójnej korony zdobytej przez MU,niestety.Moja miłośc do Manchesteru United była coraz wieksza.Nie miałem w domu komputera z internetem więc info czerpałem z lekcji informatyki i stronki devilpage (to była pierwsza strona jaka znalazlem i jestem jej oddanyGdy kupili mi komputer w 2 gimnazjum,dziennie kilka razy sprawdzalem newsy na stronce devilpage by być na bierząco,do szkoly robilem kartki,rysowałem herb MU,zapowiedzi i rozstawiałem na lawce ,zeby kazdy widział ,ze dziś jest świeto,MU gra!Wtedy tez zakupiłem swoja pierwsza koszulke domowa.W tym momencie jezdze na wszystkie zloty ,ktore organizowane sa w polsce mam znajomych z Torunia,Wrocławia,Katowic czy Poznania.Nigdy nie byłem ma meczu Manchesteru United ale w przyszłym roku planuje zapisać sie do MUSC i wyjechać na OT aby spełnić swoje marzeniaDodam ,ze moim idolem i nadal nim jest Ruud van Nistelrooy.Manchester United jest dla mnie tak ważny ,ze nikt ani nic nie jest w stanie tego zmienic,po prostu kocham ten klub!Kocham za herb,za historie,za styl za wszystko! Glory Glory Man United!
Przepraszam za błędy,ale sie spieszyłem aby nie stracić wątka
indianatoms

Dodano: 27.12.2012, 01:49
2005 (sezon 2005/2006) Ogólnie interesowałem się piłką ale ograniczało się to do oglądania meczy na Eurosporcie, czasami LM na TVP(ale od święta) i grania w FIFE w której z niewiadomych przyczyn sprawiało mi przyjemność granie MU. Polubiłem wtedy takich zawodników jak: RVN VDS i Larrson. Lecz nie widziałem wtedy żadnych meczy tego klubu.
Rok 2006 (sezon 2006/2007), oglądałem wtedy wszystkie mecze LM jakie leciały w TVP. Lecz jedna drużyna szczególnie mnie zainteresowała. Był to Manchester United. Pokochałem ich styl gry oraz całą resztę. Prawdziwy BOOM nastąpił po pamiętnym meczu z Romą (7-1). Niestety nie miałem Cyfry+ ,więc nie mogłem oglądać "ligowców" (internet, miał słaby zasięg na moim "zadupiu") ale Przegapić jakiś mecz MU w LM na TVP byłby to haniebny czyn.
fanatyk99
Dodano: 05.01.2013, 14:27
Moja przygoda z United zaczeła sie w 2004 roku.Bylem malym gnojkiem 6 lat. Moj brat zaczal pokazywac mi mecze Premier League i uczyc grac w pilke nozna.Wtedy zachwyciłem sie United.Gdy dowiedziałem sie , od ilu lat Sir Alex jest trenerem United nie moglem w to uwierzyc.Zaczalem ogladać prawie kazdy mecz.W latach kolejnych czytałem biografie takich zawodników jak Giggs i Scholes i bylem juz mega zafascynowany tym klubem.Moim marzeniem jest obejrzenie meczu Diabłów na Old Trafford )

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Dlaczego Manchester United? Wasze historie

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania